Stars reality

Kariéra

Kariéra u nás

Vitajte v kruhu našej renomovanej spoločnosti, kde viac ako 15 rokov posúvame hranice v poskytovaní prvotriednych služieb v nezávislom finančnom poradenstve a realitnom sprostredkovaní.

Jedinečná príležitosť

Ponúkame jedinečnú príležitosť talentovaným profesionálom, ktorí sa chcú pridať k nášmu dynamickému tímu a spolu s nami formovať budúcnosť realitného trhu. Ceníme si profesionalitu a podporujeme slobodu a nezávislosť v rozhodovaní, čo nás motivuje prinášať neustále inovatívne a prispôsobené riešenia pre našich klientov.

 

Ak túžite po kariére v prostredí, kde budú vaše nápady ocenené a kde máte možnosť reálne zlepšovať životy ľudí, naša spoločnosť je tou pravou voľbou pre vás.

N

provízie až do 85%

Atraktívne provízne systémy, kde môžete získať až 85% z hodnoty obchodu, čo pri provízii 3000 Eur znamená príjem 2550 Eur.

N

Ďalšie provízie

Možnosť získavania ďalších provízií zo sprostredkovaných úverov, poistení a iných služieb bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Provízie neznižujeme o DPH. 

N

Poradenstvo

Zabezpečujeme komplexné realitné, finančné a právne poradenstvo pre Vás a Vašich klientov

N

Flexibilný pracovný čas a ďalšie výhody

Exkluzívny prístup k online školeniam a rozvojovým programom, ktoré podporia váš profesionálny rast, bezplatné používanie všetkých softvérových nástrojov našej spoločnosti.

kariera domy byty nehnutelnosti

Máte záujem o prácu u nás? zavolajte nám, alebo napíšte

+421 902 093 960

Recenzie

★★★★★
„Spolupráca s týmto tímom bola jednoznačne najlepším rozhodnutím, aké som mohol urobiť pri investovaní do nehnuteľností. Ich personalizovaný prístup a hlboké porozumenie trhu mi pomohli nájsť presne tie príležitosti, ktoré som hľadal. Oceňujem najmä ich transparentnosť a neustálu podporu počas celého procesu.„ Martin Horváth
★★★★★
„Vďaka profesionálnemu poradenstvu a osobnému prístupu som sa cítila pohodlne pri kúpe mojej prvej investičnej nehnuteľnosti. Tím bol vždy k dispozícii, aby zodpovedal všetky moje otázky a poskytol mi potrebnú podporu. Veľmi odporúčam ich služby každému, kto hľadá spoľahlivého partnera v realitnom sektore.„ Eva Krajčiová

 

★★★★★
„Za posledné roky som spolupracoval s niekoľkými realitnými kanceláriami, ale žiadna sa nevyrovnala úrovni služieb, ktoré poskytuje Starsreality. Ich odborné znalosti a investičné stratégie na mieru ma presvedčili, že som na správnom mieste. Vďaka nim som rozšíril svoje portfólio a dosiahol významný rast hodnoty investícií.“ Emil Mareček

Spolupracujeme s najlepšími

STARS REALITY – Vaša spoľahlivá realitná kancelária s hrdosťou prináša špičkové služby v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností, podporené viac ako 15-ročnými skúsenosťami v nezávislom finančnom poradenstve.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Bc. Eva Fidrová
Realitná asistentka
Tel. číslo: +421 902 093 960
Emailová adresa: info@starsreality.sk