investičné stratégie na mieru

Naše služby

Služby šité na mieru

V našej realitnej kancelárii ponúkame široké spektrum služieb, ktoré pokrývajú všetky aspekty realitného trhu a financovania nehnuteľností. Sme hrdí na to, že našim klientom poskytujeme komplexné riešenia, či už ide o kúpu, predaj, investovanie do nehnuteľností, alebo využívanie finančných a poistných služieb. Naším cieľom je zjednodušiť a optimalizovať procesy pre našich klientov, a zároveň zabezpečiť, aby každá transakcia bola pre nich čo najvýhodnejšia.

Reality

Kúpa a predaj nehnuteľností: Ponúkame široký výber nehnuteľností na kúpu a predaj. Naše služby zahŕňajú všetko od prvotnej konzultácie, cez vyhľadávanie a výber nehnuteľností, až po záverečné uzavretie zmlúv.

Homestaging: Pomáhame predávajúcim zvýšiť atraktivitu a hodnotu ich nehnuteľností na trhu prostredníctvom profesionálneho homestagingu, čo je úprava interiéru a exteriéru nehnuteľnosti s cieľom zvýšiť jej predajnú cenu a zrýchliť predaj.

3D vizualizácie: Využívame najnovšie technológie na vytvorenie realistických 3D vizualizácií a virtuálnych prehliadok, ktoré umožňujú potenciálnym kupujúcim lepšie si predstaviť priestory a zvýšiť tak ich záujem o nehnuteľnosť.

Právne poradenstvo: Zabezpečujeme kompletné právne služby súvisiace s kúpou, predajom a investovaním do nehnuteľností, vrátane vypracovania a revízie zmlúv, právnej due diligence a poradenstva v oblasti nehnuteľnostného práva.

Financie

Úvery a financovanie nehnuteľností: Ponúkame konzultácie a sprostredkovanie hypotekárnych úverov a iných foriem financovania nehnuteľností. Našim klientom pomáhame nájsť najvýhodnejšie finančné riešenia prispôsobené na mieru.

Poistenie nehnuteľností: Poskytujeme kompletné poistné služby pre nehnuteľnosti, vrátane sprostredkovania výhodných poistných produktov, ktoré poskytujú ochranu proti rôznym rizikám spojeným s vlastníctvom a prevádzkou nehnuteľností.

Komplexné finančné poradenstvo: Okrem špecializovaných služieb v oblasti úverov a poistení ponúkame aj širšie finančné poradenstvo, vrátane investovania a správy majetku, s cieľom pomôcť našim klientom dosiahnuť ich finančné ciele.

Investičné stratégie šité na mieru:  Naším cieľom je poskytnúť vám plne prispôsobiteľnú službu, ktorá zohľadňuje všetky aspekty vášho finančného profilu. Viac nájdete tu.

Zavolajte nám pre konzultáciu zdarma

+421 902 093 960

Recenzie

★★★★★
„Spolupráca s týmto tímom bola jednoznačne najlepším rozhodnutím, aké som mohol urobiť pri investovaní do nehnuteľností. Ich personalizovaný prístup a hlboké porozumenie trhu mi pomohli nájsť presne tie príležitosti, ktoré som hľadal. Oceňujem najmä ich transparentnosť a neustálu podporu počas celého procesu.„ Martin Horváth
★★★★★
„Vďaka profesionálnemu poradenstvu a osobnému prístupu som sa cítila pohodlne pri kúpe mojej prvej investičnej nehnuteľnosti. Tím bol vždy k dispozícii, aby zodpovedal všetky moje otázky a poskytol mi potrebnú podporu. Veľmi odporúčam ich služby každému, kto hľadá spoľahlivého partnera v realitnom sektore.„ Eva Krajčiová

 

★★★★★
„Za posledné roky som spolupracoval s niekoľkými realitnými kanceláriami, ale žiadna sa nevyrovnala úrovni služieb, ktoré poskytuje Starsreality. Ich odborné znalosti a investičné stratégie na mieru ma presvedčili, že som na správnom mieste. Vďaka nim som rozšíril svoje portfólio a dosiahol významný rast hodnoty investícií.“ Emil Mareček

Spolupracujeme s najlepšími

STARS REALITY – Vaša spoľahlivá realitná kancelária s hrdosťou prináša špičkové služby v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností, podporené viac ako 15-ročnými skúsenosťami v nezávislom finančnom poradenstve.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Bc. Eva Fidrová
Realitná asistentka
Tel. číslo: +421 902 093 960
Emailová adresa: info@starsreality.sk